Veshje Grash. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. English (US) · Español · Português (Brasil. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Shes vila , shtëpi të vjetëra *Në qendër të bllokut buzë rugës, vilë 3 kate + truall me sip. Ketu mund te gjeni Vetura, Shtëpi, Telefona, Kompjutera, Prona dhe shumë kategori tjera. 80,000 Shitet shtepi private ne lagjen Kala prane rruges Egnatia. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /hermes/walnacweb07/walnacweb07ad/b1924/hy. shes shtepin e re tre katshe ne prishtin. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË hat 29. 13 metra katror 1. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Këtu mundë te shisni gjera që nuk ju duhen më ose i keni të tepërta,ose mundë ti falni për qdo keqpërdorim nuk japim përgjegjësi. com enable you to buy and sell almost anything on your community. If you have something to sell, publish your ad for free!. Pa ofendime ne grup perndryshe ban. Abonohu TANI në DigitAlb dhe Paguaj kur të kesh mundësinë! TELEFONONI NGA Kujdesi për Klientin: +355 42 273075, +355 682088888, +355 692080000, +355 800 4444 (brenda vendit me numrat fiks) DËRGONI TË DHËNAT TUAJA me Whatsapp nr: +355 69 403 2221 dhe shijo 1 MUAJ ABONIM FAMILJAR #QëndroNëShtëpi #PërTëTjeratKujdesemiNe. cmimi nga 500 euro per meter katror. Shijoni blerjet tuaja. Prishtinë Lexo Më Shumë. Gruppo per acquisti e vendite. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË ha 29. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Internet, IPTV dhe Fikse Pakot e kombinuara për në shtëpi. Kosove Përshkrimi Shiten 2 Shtepi ne Veternik ne lagjen "Qershia" siperfaqet 200m2 dhe 202m2, renditja, 3 dhom gjumi, dhom neje me kuzhin, garazh, oborr, ballkon, 2 banjo, çmimi 900 € per m2. 000Lek Telefono tani 0693444225. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. KURRE MA LIRE - Slimming Toning Belt 1 copë për vetëm 14. Blej shit online. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. shes,filma,muzike,libra,shqip,albanian, shqiperia,kosova. DA: 12 PA: 12 MOZ Rank: 13. Na Kontaktoni në rrjete sociale. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /hermes/walnacweb07/walnacweb07ad/b1924/hy. tregu online, blej falas, shes blej online, shes blej sende te perdorura , shes blej falas, makina te perdorura, telefon me cmim te arsyeshem. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. 80,000 Shitet shtepi private ne lagjen Kala prane rruges Egnatia. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Projektor Ne Shitje Kosove. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Shkruaj Reklamën / Njoftimin Tënd. Veshje Grash. com : - DVD Libra Elektronike Bizhuteri Art Pajisje shtepie Jashte shtepise Brenda shtepise blej. Shes blej gjithqka ne kosove. Rregullat: 1. com Internet Services. Me punimet e fundit nga ueb dizajnerët e portalit presheva. COM - Site Location: Country/Flag: United States: City/Region/Zip Code: Dallas, TX, 75244: Organization: ThePlanet. 000 Lek behet 33. Sot 06:19 Agjent për. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 99€ 2 copë për vetëm 24. Blej online në Gjirafa50 Zgjatëse origjinal të teknologjisë së fundit me çmim të volitshëm dhe garancion nga prodhuesi. Shes e blej - Kosove - NumerNje. Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Triton Real Estate, Prishtine [email protected] ‏‎shes blej gjithqka nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٧٦٬٦٧٦‏ من الأعضاء‏. Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Rri n'shpi, blej online është shërbim nga AZTECH dhe vjen me oferta të shumta të cilat vlejnë nga data 1 deri më 15 prill. Ata që ende i kanë aktiv shpalljet dhe nuk i kanë të publikuara, tani e tutje mund ti publikoni edhe vet. Rri n'shpi e blej online është oferta më e re nga Aztech ku të gjithë klientët mund të përfitojnë çmime të lira në artikuj të ndryshëm duke porositur nga shtëpia përmes web faqes apo përmes numrave të telefonit që janë në dispozicion në çdo kohë. Shes e blej - Kosove - NumerNje. Te interesuarit me thirrni ne numrin tim 049818732. Shes / Blej në Elbasan. Shitet banesa ne Fushe Kosove. Rregullat: 1. shes,filma,muzike,libra,shqip,albanian, shqiperia. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini sağlıyor. Popular pages. OFERTASUKSESI. Të gjitha Vendbanime Shtëpi Prishtinë. Apartamente Falas. 13 metra katror 1. Blej E Mer, Blej Makin, Pazari I Veturave, Pazari I Kerreve, Shesim Telefona, Shes Blej Kosove, Blej She's Vetura, Blej She's IMT 539,. Shtepia eshte e shtruar me parket te klases se par. Per me shume informacion na. 'Kur të shes një pikturë, atë do e blej", Rama nga burgu i grave: Do rikthehem, mbase pa kamera rrëfeheni, unë si gjysmë prift e gjysmë hoxhë… - Balkanweb. -shes blej makina. Shijoni blerjet tuaja. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 377 Mal · 12 Personen sprechen darüber. Ndalohen fyrjet, sharjet. 000117% of global Internet users visit it. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /hermes/walnacweb07/walnacweb07ad/b1924/hy. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Email: [email protected] Te gjitha drejtat e rezervuara 2020 | Të gjitha informacionet lidhur me veturat, postimet e tjera, dhe bizneset e publikuara në ShesBlej janë përgjegjësi drejtëpërdrejt e publikuesve. Adresa : Bregu i Diellit, Banesat e bardha, Prishtine, Kosova; Email : [email protected] Buy, sell, trade, date, events post anything. Banesa dhe shtepi ne ndertime te reja + Triton Real Estate, Prishtine [email protected] Dyqan Online. Oborri me staza dhe gardhi me gilindera, ne oborr esht dhe bunari. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Classifieds for our community. AL - IMOBILIARE (5 days ago) Shes blej. Shes shtepin 3 ari truall, esht dy kateshe me bodrum, ne katin e pare jane dhoma ditore, kuzhina, banjo dhe wc, kurse ne katin e dyta jan 4 dhoma gjumi. com Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Road to Tirana. Groupe d’achat et de vente. 99€ TRANSPORTI FALAS Slimming Belt - Ekspert i trupit të. Tregukosovar. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVËのメンバー29,407人。Rregullat: 1. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. com Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes Audi A6 Quattro 3. kuzhin me trepezai. PogradeciAlbania, Pogradeci, shtepi ne shitje dhe me qera, shitje, blerje, qera, shtepi, dyqane, truall ndertimi, toka, dhoma, hotele, apartamente, troje, firma ndertimi. shiten 19 copa dhi e 3 edha 1600€ kaqanik nr kontaktues 045-328-224. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. H2 Holding LLC Veternik M2 25 Prishtine, Kosove [email protected] 383 45 600 090. Kati i par: posedon lokal me 80m2 Kati i dyt :sallon me kuzhine,banjo,dhom gjumi dhe koridori. Classifieds for our community. Blej shit online. Abonohu TANI në DigitAlb dhe Paguaj kur të kesh mundësinë! TELEFONONI NGA Kujdesi për Klientin: +355 42 273075, +355 682088888, +355 692080000, +355 800 4444 (brenda vendit me numrat fiks) DËRGONI TË DHËNAT TUAJA me Whatsapp nr: +355 69 403 2221 dhe shijo 1 MUAJ ABONIM FAMILJAR #QëndroNëShtëpi #PërTëTjeratKujdesemiNe. Tag Archives: blej shes. Shkruaj Reklamën / Njoftimin Tënd. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Check out #dyqanonline statistics, images, videos on Instagram: latest posts and popular posts about #dyqanonline. 4fef741311. OFERTASUKSESI. Today at 1:08 PM. Apartamenti eshte i mobiluar, me instalim te ngrohjes me kaldaje, i paisur me kondicionere, me nje dhome gjumi, nje dhome per femijet dhe nje sallon te madh me kuzhine te paisur, dy ballkone te medhenj, ne drejtimin lindje dhe jug. Shes makina ne kosov on MainKeys. Nga kjo ofertë mund të përfitojnë të gjithë klientët me çmime të lira në artikuj të ndryshëm duke porositur nga rehatia e shtëpisë njërin nga produktet në ueb faqe www. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Kosove Përshkrimi Shiten 2 Shtepi ne Veternik ne lagjen "Qershia" siperfaqet 200m2 dhe 202m2, renditja, 3 dhom gjumi, dhom neje me kuzhin, garazh, oborr, ballkon, 2 banjo, çmimi 900 € per m2. com; Telefon: 044/112-311 & 049/186-176. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. Shpallje në Të gjitha komunat. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË hat 29. Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon. Buy, sell, trade, date, events post anything. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Kërko shtëpi në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg. Bodrum 160 m2. Tani, edhe nëse ju duhet ndonjë pajisje nga teknika … Tag Archives: blej shes Shitet shtëpia dykatëshe në lagjen Dardania II në Gjilan. KURRE MA LIRE - Slimming Toning Belt 1 copë për vetëm 14. Shes blej ne kosov dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Blej dhe Shit në MerrJep. 000Lek Telefono tani 0693444225. Oferta speciale të produkteve për shtëpi, kuzhinë, humbje peshe, bukuri dhe shëndet. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. SHES/BLEJ NË KOSOVË ha 56. Garsoniere, e pershtatshme per dy persona, 30 M2, bosh. ‏‎shes blej gjithqka nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٧٦٬٦٧٦‏ من الأعضاء‏. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. al ofron një gamë të gjerë shërbimesh online për qytetin dhe qarkun e Elbasanit, si njoftime për shitje apo blerje, dhënie apo marrje me qera, njoftime për punësim apo shërbime, për oferta, okazione, evente, reklamim, artikuj,etj. Regjistro shpallje, apo kërko në shpalljet aktuale dhe bëj një marrëveshje të mirë. If you have something to sell, publish your ad for free!. BLEJ ONLINE. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. Shes dhe blej, Prizren. Rregullat: 1. NJOFTIME (14) Shes Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit. 3) banes Lagje spitalit 67m2 kati 7 qmimj 760 euro m2. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË hat 29. 3600€uro/m2 *Tek stacioni i trenit, truall + shtëpi e vjetër me sip. Për t'u kyçur në portalin e shes blej, ju duhet të klikoni në shes/blej sikur më parë, në menynë kryesore të portalit, apo në adresën direkt shop. 9 dizel, viti i prodhimit 2004, klimatronik, goma te reja, regjistrim posedon deri me 30/06/2020, vetura eshtene gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes. 487 Mitglieder. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. Vetura kishte hyrë në kahun e gabuar, të kundërt të magjistrales Prishtinë - Podujevë, dhe po voziste me shpejtësi të madhe. Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon. AL - IMOBILIARE (5 days ago) Shes blej. preferoj zonen tek Parku i Autobuzave,rruga kavajes,21-dhjetori,Don bosko. 631 membros. OFERTASUKSESI. Fehmi Agani, Hymja 20 / Kati 3, ( Kafet e Vogla ) 10 000 Prishtinë, Kosovë +386 49 759 859. H2 Holding LLC Veternik M2 25 Prishtine, Kosove [email protected] 383 45 600 090. Shes vila , shtëpi të vjetëra *Në qendër të bllokut buzë rugës, vilë 3 kate + truall me sip. com,Topix: Your town. Banesa gjendet ne rrugen “Dardania”, 50 metra nga shkolla “Mihal Grameno”, ngat caffe NOAH. Shitet banesa ne Mat - afer rruges B Permbajtja: 59. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Free online selling and advertising. Iscriviti a Facebook per connetterti con Blej Shes e altre persone che potresti conoscere. 032 Mitglieder. Shumë i sigurtë dhe me oferta në produktet e teknologjisë. Shes Apartament Komuna Parisit. Shes/Blej (305) Vende Pune (609) Automjete (355) Shërbime Profesionale (557) Persona (151) Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune. Shes blej shtepi kosove. Rregullat: 1. Tani, edhe nëse ju duhet ndonjë pajisje nga teknika … Tag Archives: blej shes Shitet shtëpia dykatëshe në lagjen Dardania II në Gjilan. Oborri me staza dhe gardhi me gilindera, ne oborr esht dhe bunari. 2,000,000 LEKË. Kati i par: posedon lokal me 80m2 Kati i dyt :sallon me kuzhine,banjo,dhom gjumi dhe koridori. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Shtepia esht ne gjendje te rregullt per me shum info kontaktoni ne tel 044/187-801. Adresa: Pallati Alfa, Rruga"Besim Alla". Shes / Blej në Elbasan. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Dërgoni Shpalljen tuaj Në inbox ne menyrë qe artikulli dhe produkti i juaj te arrijë sa me shpejt te ngjallë interesimin e Bleresit. com - News24 Me miratimin në Parlament ditët e para të Janarit, 28 gra të dënuara do të lënë qelitë. Bone pazar prej Shpis!. COM - Site Location: Country/Flag: United States: City/Region/Zip Code: Dallas, Texas, 75244: Organization: ThePlanet. Janë 32 skuadra, nga të cilat vetëm 2 do të presin biletën për në finalen e Tiranës më 23 Qershor. Për të gjitha porositë online Aztech ofron për klientët edhe […]. Shes blej shtepi kosove. Dyqan Online. Free online selling and advertising. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shtepia gjindet ne Fush Kosov lidhja e pejes nr:4. 032 Mitglieder. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Dyqan Taxi. Kerkoj Apartament me Qera. com dhe shpallje. com, lajmerime. Kosove Përshkrimi Shiten 2 Shtepi ne Veternik ne lagjen "Qershia" siperfaqet 200m2 dhe 202m2, renditja, 3 dhom gjumi, dhom neje me kuzhin, garazh, oborr, ballkon, 2 banjo, çmimi 900 € per m2. Mos prisni për të blerë pasuri të patundshme, blej pasuri të patundshme dhe prisni. na Kontaktoni. tregu online, blej falas, shes blej online, shes blej sende te perdorura , shes blej falas, makina te perdorura, telefon me cmim te arsyeshem. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune http://www. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi / Vila Shes shtepin afer Hani i Dilit. Shes blej shtepi kosove. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Here you can find Cars, Homes, Cell Phones, Computers, Real. KURRE MA LIRE - Slimming Toning Belt 1 copë për vetëm 14. Tag Archives: blej shes. preferoj zonen tek Parku i Autobuzave,rruga kavajes,21-dhjetori,Don bosko. Sot 06:25 SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Jemi dyqan online. Fehmi Agani, Hymja 20 / Kati 3, ( Kafet e Vogla ) 10 000 Prishtinë, Kosovë +386 49 759 859. com Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. shes,filma,muzike,libra,shqip,albanian, shqiperia,kosova. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË hat 29. 2014 ndrrime nuk boj Emri: armend Telefon: 049365930. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. CEL: 0692711168 email:andon. Shpalljet e Ngjashme Jap me qira lokalin 16m2 nr. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /hermes/walnacweb07/walnacweb07ad/b1924/hy. Kontaktoni me ne. Tirane, Shes dyer te brendeshme druri, te reja, te kompletuara, 18000 leke Last Post By. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. Dhome e fjetjes 4. al mund te kerkoni per. Garsoniere, e pershtatshme per dy persona, 30 M2, bosh. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Shes-blej Kosove dhe të tjerët që mund t'i njihni. Koray Haskuka Facebook'ta. com, egodita. Shtepi / Vila Shes shtepin afer Hani i Dilit. Blej online në Gjirafa50 Zgjatëse origjinal të teknologjisë së fundit me çmim të volitshëm dhe garancion nga prodhuesi. Chelsea Point. Numri i dhomave: 5. 2014 ndrrime nuk boj Emri: armend Telefon: 049365930. Shënim: Sasia e produkteve është e limituar. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. 4fef741311. PogradeciAlbania, Pogradeci, shtepi ne shitje dhe me qera, shitje, blerje, qera, shtepi, dyqane, truall ndertimi, toka, dhoma, hotele, apartamente, troje, firma ndertimi. Shtëpia është e termoizoluar dhe ka sipërfaqe të gjithëmbarshme prej 280 m2, ndërsa disponon dhe me oborr me sipërfaqe prej 560 m2, si dhe garazhë. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. com : - DVD Libra Elektronike Bizhuteri Art Pajisje shtepie Jashte shtepise Brenda shtepise blej. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË hat 29. 99€ TRANSPORTI FALAS Slimming Belt - Ekspert i trupit të. Transportin në tër Kosovën dhe Shqipërin. KURRE MA LIRE - Slimming Toning Belt 1 copë për vetëm 14. 23 793 pëlqime · 11 duke folur në lidhje me këtë. com - Falas. Veshje Grash. English (US) · Español · Português (Brasil. ‏‎shes/blej nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٥٧٬٠١٠‏ من الأعضاء‏‏‏‏‏. The domain age is 10 years, 10 months and 6 days and their target audience is Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /hermes/walnacweb07/walnacweb07ad/b1924/hy. Te gjitha drejtat e rezervuara 2020 | Të gjitha informacionet lidhur me veturat, postimet e tjera, dhe bizneset e publikuara në ShesBlej janë përgjegjësi drejtëpërdrejt e publikuesve. CEL: 0692711168 email:andon. Sot 06:21 Agjent për shitje të pronës Leshohet shtepia me qera ne Mati 1 !DELTA. Don Bosko, jepet me qera, 30 M2, 12. Pagesa të sigurta online si dhe me para në dorë. shes/blej nË kosovËのメンバー55,400人。販売グループ. Plane Per Shtepi HB-Kuçi. Blej banes shtepi ne shqiperi found at gjejprona. Pa ofendime ne grup perndryshe ban. Tregukosovar. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Blej lokal afersisht 200m2 ne periferi te Prishtines, lokalin e blej me kompenzime me qeramike, Kompania KeraMiku, Çagllavic. Classifieds for our community. -shes blej makina. Rregullat: 1. Porosit tani, prano produktin në shtëpi. Shes/Blej (305) Vende Pune (609) Automjete (355) Shërbime Profesionale (557) Persona (151) Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Banesa me Qera; Banesa në Shitje; Shtëpi me Qera; Shtëpi në Shitje; Lokale me Qera;. Ndalohen fyrjet,. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes e blej - Kosove - NumerNje. Shes Blej Kosovのメンバー49,699人。販売グループ. Koray Haskuka Facebook'ta. n Prishtine shes banesen 87 m2 , moderne kati 4 pozita fantastike lindje , Jug Perendim dielli uje gjithmon , e gatshme , parking , lift gjermana marr ne kompenzim vetur gol 6 -7 , xhip. com,Makina ne Shitje - Vetura ne Shitje, Makina ne Shitje ne Shqiperi, Kosove, Greqi,Njoftime. Groupe d'achat et de vente. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Shes-blej Kosove dhe të tjerët që mund t'i njihni. Vetëm i siguruari mund të jetë i lumtur. com - Falas. Shes blej gjithqka ne kosove. 5k - 500k followers Shes Kitare elektrike bashke me amplifikator. Banesa ka 62 m2 bruto, ndersa neto ka 52. com +381 (0) 38 755- 554 +386 (0) 43 755 557. shes blej gjİthqka ne kosove fİnland buy sell jepmerr tecno house uhd 4k İptv world channels İptv shqİptv. 80,000 Shitet shtepi private ne lagjen Kala prane rruges Egnatia. Gruppo per acquisti e vendite. 480 miembros. 23 793 pëlqime · 11 duke folur në lidhje me këtë. Ata që ende i kanë aktiv shpalljet dhe nuk i kanë të publikuara, tani e tutje mund ti publikoni edhe vet. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. com : - DVD Libra Elektronike Bizhuteri Art Pajisje shtepie Jashte shtepise Brenda shtepise blej. 032 Mitglieder. ‏‎shes blej gjİthqka ne kosove fİnland buy sell jepmerr tecno house uhd 4k İptv world. Pagesa të sigurta online si dhe me para në dorë. com : Elektronike - DVD Libra Elektronike Bizhuteri Art Pajisje shtepie Jashte shtepise Brenda shtepise blej. The Game: Do të blej shtëpi në Kosovë Receta Gatimi. com is ranked number 956,319 in the world and 0. Shpallje në Të gjitha komunat. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Posedojm edhe banesa tjera qmime te arsyshme Kontrata te Noteri Per me shum info me kontaktoni ne tel ose viber +383 49 233 531. php on line 38 Notice: Undefined index. Tani, edhe nëse ju duhet ndonjë pajisje nga teknika … Tag Archives: blej shes Shitet shtëpia dykatëshe në lagjen Dardania II në Gjilan. Rregullat: 1. 4fef741311. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. 2019 dhe është themeluar me qëllim të ofrimit të sherbimeve online, për konsumatorët e Republikës së Kosovës. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. Ballkon Shume afer rruges B. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /hermes/walnacweb07/walnacweb07ad/b1924/hy. Classifieds for our community. Shes/Blej Kosova. Rri n'shpi, shfleto online. Free online selling and advertising. 000117% of global Internet users visit it. SHES BLEJ GJITHÇKA NË SHQIPËRI E KOSOVË a 24 780 membres. com: publiko njoftimin tend falas per shtepi, pune, makina, etj. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Tani, edhe nëse ju duhet ndonjë pajisje nga teknika … Tag Archives: blej shes Shitet shtëpia dykatëshe në lagjen Dardania II në Gjilan. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. Shes blej shtepi kosove. Shtëpia është e termoizoluar dhe ka sipërfaqe të gjithëmbarshme prej 280 m2, ndërsa disponon dhe me oborr me sipërfaqe prej 560 m2, si dhe garazhë. Buy, sell, trade, date, events post anything. 049899002. Facebook gives people the power to share and makes the world. Rregullat: 1. KAti i tret :2 dhoma gjumi ,nje sallon te madh dhe ballkoni i madh 5 me 3. com Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. 1 view this month. Eshes me gjitha paisjet qe i ka shtepia, qmimi sipas marrveshjes. Ballkon Shume afer rruges B. 000 Euro Siperfaqe 53 m2 1+1 kati 4 Kontakt +355 69 733 4028 Lexo më Shum. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Këtu mundë te shisni gjera që nuk ju duhen më ose i keni të tepërta,ose mundë ti falni për qdo keqpërdorim nuk japim përgjegjësi. Tani, edhe nëse ju duhet ndonjë pajisje nga teknika … Tag Archives: blej shes Shitet shtëpia dykatëshe në lagjen Dardania II në Gjilan. Transport i sigurtë dhe falas. Fillim Kategoritë Krijo llogari. Me te gjitha produktet në dispozicion, nga brende te mirënjohura, origjinale dhe me garancion nga prodhuesi, ofron dërgesat më të shpejta në vend. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. Kërko shtëpi në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. Apartamenti eshte i mobiluar, me instalim te ngrohjes me kaldaje, i paisur me kondicionere, me nje dhome gjumi, nje dhome per femijet dhe nje sallon te madh me kuzhine te paisur, dy ballkone te medhenj, ne drejtimin lindje dhe jug. Rri n’shpi, blej online është oferta më e re nga Aztech ku të gjithë klientët mund të përfitojnë çmime të lira në artikuj të ndryshëm duke porositur nga shtëpia përmes web faqes www. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Banesa eshte ne Kompleksin e ndertuar nga Kompania “Tregtia” , dhe eshte ne katin e 6 me orientim ne jug qe dmth eshte e ekspozuar ndaj diellit … Continue reading SHES BANSEN NGAT NOAH CAFE-FLETE POSEDUESE-TREGTIA →. Te interesuarit me thirrni ne numrin tim 049818732. Buy, sell, trade, date, events post anything. shes shtepin e re tre katshe ne prishtin. Vetura kishte hyrë në kahun e gabuar, të kundërt të magjistrales Prishtinë - Podujevë, dhe po voziste me shpejtësi të madhe. Dyqan Taxi. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Grupo de compra e venda. com dhe shpallje. Classified ads in Prishtinë. ‏مجموعة بيع وشراء‏. Te interesuarit me thirrni ne numrin tim 049818732. Hip-hop superylli The Game i cili performoi para pak ditësh në Kosovë, ka deklaruar se publiku i ka lënë aq shumë mbresa sa që nëse do të kthehej një ditë do të blente shtëpi. e Volorekes, prane shkolles Rilindja Shitet objekt me truall 600 m2 Bodrum 160 m2 Kati i pare, dyqan 325 m2 Kati I dyte 2 apartamente, 2+1 nga 115 m2. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 487 Mitglieder. Projektor Ne Shitje Kosove. 2 300 EUR / muaj. Ballkon Shume afer rruges B. Vegla Pune > ‎SHES/BLEJ NË KOSOVË (Sold) Kompresora MAKUTE 25l - 75€ 50l,100l,200l BOCE shamponi 80l vetem -50. If you have something to sell, publish your ad for free!. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. com - Falas. SmardOnline eshte dyqani i pare ne Kosove per shitjen e produkteve online ne krejt Kosoven. Plane Per Shtepi HB-Kuçi. Apartamente Blej shtepi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Blej Online. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Prishtinë Dje, 21:35. Kushtet e perdorimit; INFORMATA KONTAKTUESE. telefona per shitje shes blej telefona celular ne shitje telefona telefona samsung ne shitje telefona samsung blerje online iphone ne shitje iphone 5s ne shitje blej online samsung ne shitje tablet ne telefona te perdorur shitje online shpresa regjistrohu ne facebook blerje online ne shqiperi merrjep kosove neptun prishtine laptop ne shitje. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Vetura kishte hyrë në kahun e gabuar, të kundërt të magjistrales Prishtinë - Podujevë, dhe po voziste me shpejtësi të madhe. 049899002. If you have something to sell, publish your ad for free!. Today at 1:08 PM. Jap-Marr Shtepi me Qera. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne durres plazh shtepi per shitje ne vlore 2019 shes shtepi 21 ne tirane shtepi ne shitje motor me kater rrota apartamente per shitje ne korce shtepi private ne shitje lushnje shtepi ne shitje ne sarande shtepi shitje ne tirane zona astir shpi me qera ne fushkruj. ‏مجموعة بيع وشراء‏. 00€ Transport kudo ne Kosove. 5k - 500k followers Shes Kitare elektrike bashke me amplifikator. Automotive Store. e Volorekes, prane shkolles Rilindja Shitet objekt me truall 600 m2 Bodrum 160 m2 Kati i pare, dyqan 325 m2 Kati I dyte 2 apartamente, 2+1 nga 115 m2. Dhome e fjetjes 4. Porosit tani, prano produktin në shtëpi. Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. Tirane Apartament 2+1 per te Shitur. ‏‎shes blej gjithqka nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٧٦٬٦٧٦‏ من الأعضاء‏. Për të gjitha porositë online Aztech ofron për klientët edhe […]. Buy, sell, trade, date, events post anything. Ballkon Shume afer rruges B. CEL: 0692711168 email:andon. Shtepia eshte e destinuar per tre familja. ''PRONA'' sh. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. BLEJ LIRE, Priština. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. kuzhin me trepezai. Bone pazar prej Shpis!. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË hat 29. SmardOnline eshte dyqani i pare ne Kosove per shitjen e produkteve online ne krejt Kosoven. Kati 2 ka 77m2 ka dy dhoma gjumi, Sallon me Kuzhin banjo ballkon. 99€ 2 copë për vetëm 24. Dërgoni Shpalljen tuaj Në inbox ne menyrë qe artikulli dhe produkti i juaj te arrijë sa me shpejt te ngjallë interesimin e Bleresit. Shes blej shtepi kosove. Don Bosko, jepet me qera, 30 M2, 12. ,Easily find more sites like those you like. Vetura kishte hyrë në kahun e gabuar, të kundërt të magjistrales Prishtinë - Podujevë, dhe po voziste me shpejtësi të madhe. Classified ads in Të gjitha komunat. Shes makina ne kosov on MainKeys. Rri n'shpi e blej online është oferta më e re nga Aztech ku të gjithë klientët mund të përfitojnë çmime të lira në artikuj të ndryshëm duke porositur nga shtëpia përmes web faqes apo përmes numrave të telefonit që janë në dispozicion në çdo kohë. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. php on line 38 Notice: Undefined index. Në këtë kohë ku ekspertët shëndetësorë vazhdimisht po bëjnë thirrje të rrini në shtëpi dhe ta ruani distancën sociale, AZTECH ka menduar se si t’ju ndihmojë ta bëni këtë. Zbuloni direktorine me te madhe te listimit imobiliar online. Chelsea Point. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune http://www. 71m2 / Kastriot Urgjent Dërguesi i shpalljës Urgjente Shes 1 hektar e 21 ari truall lagjja Bardhoshe ne Prishtine Urgjent Dërguesi i shpalljës Urgjente Shes ilaqin/barnat per majasil, Urgjent Dërguesi i shpalljës Urgjente Shes banesen 118m2 kati i -IV- / Prishtine, çmimi 60. AL - IMOBILIARE (5 days ago) Shes blej. Shes VW Golf 4, 1. ‏‎shes/blej nË kosovË‎‏ تحتوي على ‏‏٥٧٬٠١٠‏ من الأعضاء‏‏‏‏‏. [email protected] 0, viti i prodhimit 2015, te kaluara 150. Për të gjitha porositë online Aztech ofron për klientët edhe […]. majolicasociety/backup/l7ui1xu/dnrrl4tapo. te pronari. 412 Me gusta · 4 personas están hablando de esto. Free online selling and advertising. Janë 32 skuadra, nga të cilat vetëm 2 do të presin biletën për në finalen e Tiranës më 23 Qershor. Gjej shtëpinë e ëndrrave. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 99€ TRANSPORTI FALAS Slimming Belt - Ekspert i trupit të. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Ndalohen postimet nga kompanit per shitblerje apo reklama, 2. Si asnjëherë më parë qëndrimi në shtëpi siç duket është krucial për ta parandaluar virusin COVID-19 (coronavirus). Classifieds for our community. Dukagjini Invest [email protected] Site is hosted in Chicago, IL, 60661, United States and links to network. 2,000,000 LEKË. Kur realizoni blerje online në webfaqen e SIGAL UNIQA, ju merrni 10% zbritje. Chelsea Point. 00€ Transport kudo ne Kosove. Fortshpejt është dyqani online i paisjeve teknologjike. @2020 Telefoni Yt - All Rights Reserved. com - News24 Me miratimin në Parlament ditët e para të Janarit, 28 gra të dënuara do të lënë qelitë. Today at 1:08 PM. Shijoni blerjet tuaja. 001 membros. Rri n’shpi, blej online është oferta më e re nga Aztech ku të gjithë klientët mund të përfitojnë çmime të lira në artikuj të ndryshëm duke porositur nga shtëpia përmes web faqes www. kontaktues viber: +383 44. KURRE MA LIRE - Slimming Toning Belt 1 copë për vetëm 14. 99€ 2 copë për vetëm 24. Koray Haskuka Facebook'ta. Regjistrohu në më të rejat tona. 412 Me gusta · 4 personas están hablando de esto. 032 Mitglieder. Regjistro shpallje, apo kërko në shpalljet aktuale dhe bëj një marrëveshje të mirë. Kontaktoni me ne. Pagesa të sigurta online si dhe me para në dorë. Vetëm i siguruari mund të jetë i lumtur. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. 'Kur të shes një pikturë, atë do e blej", Rama nga burgu i grave: Do rikthehem, mbase pa kamera rrëfeheni, unë si gjysmë prift e gjysmë hoxhë… - Balkanweb. Bodrum 160 m2. Apartamente Falas. 5 ari oborr Shes shtepinene rrugen 27 nentori afer hotel princi arbrit Prishtine shtepia ka 3 ari e gjys oborr. Janë 32 skuadra, nga të cilat vetëm 2 do të presin biletën për në finalen e Tiranës më 23 Qershor. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. com Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë Shes Ore smarwatch Lemfo X. Pagesa të sigurta online si dhe me para në dorë. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Qendrim Ditor 2. Banesa gjendet ne rrugen “Dardania”, 50 metra nga shkolla “Mihal Grameno”, ngat caffe NOAH. Shtepia gjendet ne lagjen fidanishte afer ambulantes nr. Look at most relevant Blej banes shtepi ne shqiperi websites out of 15 at KeywordSpace. Projektor Ne Shitje Kosove. Shtëpi Private Falas. 71m2 / Kastriot Urgjent Dërguesi i shpalljës Urgjente Shes 1 hektar e 21 ari truall lagjja Bardhoshe ne Prishtine Urgjent Dërguesi i shpalljës Urgjente Shes ilaqin/barnat per majasil, Urgjent Dërguesi i shpalljës Urgjente Shes banesen 118m2 kati i -IV- / Prishtine, çmimi 60. Mos hezitoni na. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shes blej shtepi kosove. Shtepia eshte e destinuar per tre familja. Shes / Blej në Elbasan. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. Pagesa bëhet kur të arrin produkti në shtëpi. Shes Audi A6 Quattro 3. Ata që ende i kanë aktiv shpalljet dhe nuk i kanë të publikuara, tani e tutje mund ti publikoni edhe vet. COM - Site Location: Country/Flag: United States: City/Region/Zip Code: Dallas, Texas, 75244: Organization: ThePlanet. OFERTASUKSESI. Nga kjo ofertë mund të përfitojnë të gjithë klientët me çmime të lira në artikuj të ndryshëm duke porositur nga rehatia e shtëpisë njërin nga produktet në ueb faqe www. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. tirane, 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Hip-hop superylli The Game i cili performoi para pak ditësh në Kosovë, ka deklaruar se publiku i ka lënë aq shumë mbresa sa që nëse do të kthehej një ditë do të blente shtëpi. Classifieds for our community. KURRE MA LIRE - Slimming Toning Belt 1 copë për vetëm 14. Tirane Apartament 2+1 per te Shitur. Free online selling and advertising. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /hermes/walnacweb07/walnacweb07ad/b1924/hy. Për t'u kyçur në portalin e shes blej, ju duhet të klikoni në shes/blej sikur më parë, në menynë kryesore të portalit, apo në adresën direkt shop. Të gjitha Vendbanime Shtëpi Prishtinë. Shitet banesa ne Fushe Kosove. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Jemi dyqan online. BLEJ ONLINE. Tendenca e kompanisë ebaa është që të ofroj shërbime të standardizuara, për konsumatorët e saj. Me marrëveshje I përdorur 1 Shiten 10 Ari Truall Ne Fushe Kosove 20-01-20 09:18. Faqja Kryesore. Shes blej gjithqka ne kosove. Shtepija 3 kateshe me oborr 7 ari , ka n shtepi sallon. Prishtinë Dje, 21:35. Groupe d'achat et de vente. Shes/Blej (305) Vende Pune (609) Automjete (355) Shërbime Profesionale (557) Persona (151) Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Banesa me Qera; Banesa në Shitje; Shtëpi me Qera; Shtëpi në Shitje; Lokale me Qera;. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Janë 32 skuadra, nga të cilat vetëm 2 do të presin biletën për në finalen e Tiranës më 23 Qershor. 1 200 EUR / muaj. Ne vend shume te pershtatshem. Shes blej makina dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina deri ne 1000 euro makina ne shitje okazion auto albania te perdorura. (Banesa) Shes banesë në 'Bregun e Diellit' Prishtine Kuadraturë: 58 Numri i dhomave: 3 Çmimi: 57. com Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Porosit tani, prano produktin në shtëpi. Në këtë kohë ku ekspertët shëndetësorë vazhdimisht po bëjnë thirrje të rrini në shtëpi dhe ta ruani distancën sociale, AZTECH ka menduar se si t’ju ndihmojë ta bëni këtë. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Oferta speciale të produkteve për shtëpi, kuzhinë, humbje peshe, bukuri dhe shëndet. com,Topix: Your town. Na Kontaktoni në rrjete sociale. Tirane Apartament 2+1 per te Shitur. Porosit tani, prano produktin në shtëpi. Te gjitha drejtat e rezervuara 2020 | Të gjitha informacionet lidhur me veturat, postimet e tjera, dhe bizneset e publikuara në ShesBlej janë përgjegjësi drejtëpërdrejt e publikuesve. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike Lajmerime. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini sağlıyor. php on line 38 Notice: Undefined index. ‏‎shes blej gjİthqka ne kosove fİnland buy sell jepmerr tecno house uhd 4k İptv world. 23 793 pëlqime · 11 duke folur në lidhje me këtë. English (US) · Español · Português (Brasil. Iscriviti a Facebook per connetterti con Blej Shes e altre persone che potresti conoscere. com, lajmerime. Computer Operator Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e. 71m2 / Kastriot Urgjent Dërguesi i shpalljës Urgjente Shes 1 hektar e 21 ari truall lagjja Bardhoshe ne Prishtine Urgjent Dërguesi i shpalljës Urgjente Shes ilaqin/barnat per majasil, Urgjent Dërguesi i shpalljës Urgjente Shes banesen 118m2 kati i -IV- / Prishtine, çmimi 60. Sot 06:19 Agjent për. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 1 view this month. 13 metra katror 1. Zyre, Lokale dhe Shtepi me qira dhe ne shitje, Prishtine. Classifieds for our community. Shitet Ap 3+1 Soxhorno €90000. Transportin në tër Kosovën dhe Shqipërin. emcollections. tirane, 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Shes Shtepi 2+1, 75m2. 2019 dhe është themeluar me qëllim të ofrimit të sherbimeve online, për konsumatorët e Republikës së Kosovës. 20 per visitor) page views per day which should earn about $3. 99€ 2 copë për vetëm 24. Veshje Grash. SHES BLEJ GJITHÇKA NË SHQIPËRI E KOSOVË a 24 780 membres. Shes Blej - Gjithçka Në KOSOVË hat 29. Shpejt dhe me lehtësi, nga komoditeti i shtëpisë ose zyrës tuaj, realizoni policën tuaj të sigurimeve online. Guida e POGRADECit - SHES - BLEJ - Jap me Qera. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. com,Makina ne Shitje - Vetura ne Shitje, Makina ne Shitje ne Shqiperi, Kosove, Greqi,Njoftime. Ndalohen fyrjet, sharjet apo. Grupo de compra e venda. Shpallje në Prishtinë. Shes-blej Kosove është në Facebook.