cmimi esht i diskutueshem. +355 69 6834747 [email protected] Shitet shtepi 1 kateshe ne spitalle Durres. Në nënkulm banojnë zviceran. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Shkod r Shtepi me Qera; Jepet me qira shtepi private 1+1 Shkoder; Kerko ne kete Harte; Jepet me qira shtepi private 1+1 112 Shkoder. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma 16/11/2019 76. Shtepia eshte e ndertuar sipas stilit te ndertimeve tipike te fshatit Qeparo, me punime guri dhe dru. "Panorama" (prapa shkolles "Harry Fultz"). Shtepi me qera gazeta celsi keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website. 2 kati i dyte shkalla nr. Tirane ,Durres,. al është media shqiptare e pavarur me autorë një grup gazetarësh te perkushtuar per te percjelle Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, tashme prej 11 vitesh, nga qershori 2009, përcjellim lajme nga te gjitha fushat ne kohe reale. Shtepi private 1+1 e re me parking e rrthuar me avulli jepet me qera ne Shkoder para fushes lekurave Skenderbeg. 2+1+2+korridor. Ne katin e pare te viles ofrohet sherbim bar dhe restorant, cader me dy shezllon ne plazhin vetem 1m. , Njoftime, Prona, Shtepi. Shtëpi për shitje në Shqipëri ju ofron mundësinë për të jetuar në afërsi të natyrës, por. Apartament/banese me qera 1+1 - Shtepi me qera - Shqiperi Numernje. Cmimi 25000 leke/muaj!. Shtepi me Qera - rruga Abdyl Frasheri, 3500 Tirana, Albania - Rated 4. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: [email protected] Adresa: Rr. Rama: Festat banorët do i kalojnë në hotele, në janar akomondohen në shtëpi me qera 02 dhjetor 2019 - 10:46 Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama siguroi se të gjithë qytetarët, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti tashmë janë akomoduar nëpër hotele dhe festat e fundvitit do të duhet t'i kalojnë atje. Space Jam (Dubluar Ne Shqip) Mshoj X Per Te Hekur ADS www. Gjeni pronën ideale në Kombinati I Drurit!. 5 sulla base di 7 recensioni "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e. Shitet | Apartament 2+1, 115 m2, 92 000 Euro tek Ekonomiku ! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te per banim,shume prane qendres se Tiranes ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e peste. Në dy dekadat e fundit që kur martesa e tyre 13-vjeçare mori fund, ata kanë punuar shumë për të ndërtuar një miqësi të fortë mes tyre. Apartamenti eshte i mobiluar, ndodhet ne Katin e 3-te, ne nje pallat te ri i pajisur me ajer te kondicionuar dhe me uje te pishem. Ai ka qenë i akuzuar nga Greqia për grabitjen e 1 milionë eurove bashkë me Admir Muratajn të Bankës Kombëtare Greke në qendër të qytetit të Larisës dhe ishte shpallur në kërkim që prej vitit 2013. Shtepi me qera ne Shqiperi. 22/01/2020. shtepi / vila jepet shtepi me qera 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ri me ashensor. Në plazh, shtepi me qera Durres , me sipërfaqe 50 m². Sipas tyre rastet pozitive janë raste kontakti, tetëmbëdhjetë (18) raste nga Komuna e Ferizajt (8 Sazli, 3 qytet Ferizaj, 2 Mirash, 1 Varosh, 1 Greme, 1 Talinoc i Muhaxherëve, 1 Neredime dhe 1 Lloshkobare). Holiday rental apartments in Albania, Rent in Albania, Albania Rentals, Albanian Rent, Albania Property, Apartamente me qera, Prona me qera, Tirana Rentals,. Cmimi per apartament fillon nga 245 euro/java; Qershor 350 euro/java. Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 tek '9 Kateshet', ne qender te Tiranes. Apartament pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks te mbyllur te ndertuar me cilesi te larte dhe me siguri maksimale. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. Mundesi parkimi per 2 makina. Banesa me qera ne Prishtine. Shtepi me qera 1+1 ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Sot 00:17 Lëshoj shtepi 3 kat me qera. Shtepia eshte e ndertuar sipas stilit te ndertimeve tipike te fshatit Qeparo, me punime guri dhe dru. 00 per Night. Home Shtepi me qera ; E spikatur. jap me qera nje shtepi 1+1 te kompletuar me te gjitha paisjet. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Apartamenti eshte i areduar me mobilim shume cilesor qe e ben qendrimin. com Shtepi me qera ne prishtin and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. 1 për te kërkuar prona Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. Mund te gjeni gazeta shtepi me qera 1+1 kerkoj shtepi 1+1 me qera kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera te myslym shyri 1+1. Mi piace: 242. Tronditëse, 1 muaj pasi pacientët me Covid-19 kishin vdekur në shtëpi, mjekët i telefonojnë për tamponin 0:0 Comments "Liberalizimi i kanabisit", reagim kundër edhe nga Kosova: Nga perlë të turizmit, do ta kthejë Shqipërinë në skëterrë të drogës. jepet 105 m2. Kategoria Shtepi/Vila. Procesi i qeramarrjes në këtë qytet është aq i gjatë sa është përfshirë në librin e rekordeve "Guinness". Ai ka qenë i akuzuar nga Greqia për grabitjen e 1 milionë eurove bashkë me Admir Muratajn të Bankës Kombëtare Greke në qendër të qytetit të Larisës dhe ishte shpallur në kërkim që prej vitit 2013. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 53. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. : 0692256564 0692256565. Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:. 00 € Prishtinë SHTEPIJA SHITJE 185,000. Shtepi me Qera, Tirana. 10 out of 1000 Competition Index. Tirane, jap me qera shtepi 2+1+BLK Kati 1, 13000 Leke (shkoze 2, Tirane). Numri i dhomave: 2 Sot 15:34 Shtepi private 1+1 me baqe. Personnalité politique. Shkruaj Reklamën / Njoftimin Tënd. Çmimi 300 euro/muaj. Apartament me qera 1+1 te Rruga e Elbasanit, Qera Elite Properties Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira si dhe vlerësim, informacion, sigurim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Jepet me qera 1+1, apartamenti eshte i ri. Jepet me Qera Apartament 1+1 me parking 800€ shpi. Jepet me qera apartament 1+1 ne nje zone mjaft te qete dhe me akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Vlerësimi0 / 5; Last Post By. 1 lug gjelle me vaj ulliri 1 luge gjelle me kripe 10 gr maja birre e qulletose pluhur (sigurohuni qe uji te jete i vaket ndersa e perzieni me majane, pasi te perzihet mir e mir shtoni qumshtin vajin dhe kripen), qumeshtin nese doni mos e shtoni, une per vete e pelqej, cdo gje eshte me gusto. (Siri Kodra) (ka foto) 20,000 LEK: Apartament me qera ne Yzberisht (Afer Kmy) 20,000 € Marte, 21 Prill, 2020: Apartament me qera 1+1 (21 dhjetori) (ka foto) 280 LEK. Shtepi me Qera - 1 + 1 Entrance For Rent, 27 Thousand ALL Per Month At Mother Teresa Hospita 1 bedroom furnished 1 + 1 entrance for rent located on the fourth floor of a new building. Reshit Çollaku, në një zonë shumë të mirë dhe të aksesueshme. Kalabria Shitet shtëpia 180 m2 Oborrë :6. Shkod r Shtepi me Qera; Jepet me qira shtepi private 1+1 Shkoder; Kerko ne kete Harte; Jepet me qira shtepi private 1+1 112 Shkoder. vlore shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe sistemuara ne qytetin e vlores. Shtepia e Ofertave. Home Alone 1 (I vetem ne Shtepi 1)(Me titra shqip) Një 8-vjeçar, i cili është harruar aksidentalisht në shtëpi, ndërsa familja e tij fluturon në Francë për Krishtlindje, ka për të mbrojtur shtëpinë e tij kundër vjedhësve. e pershtatshme per dy familje. Çmimi 300 euro/muaj. Shitet ap 2+1 ne ASTIR pran komleksit E_ STUDIO!!!!! Apartamenti ka nje siperfaqe 115m2 dhe eshte i. "U zgjova dhe nuk merrja dot frymë, djalit i dhembte kraharori" - Pink tregon me detaje si u ndje natën që kuptoi se koronavirus i kishte 'hyrë' në shtëpi Këngëtarja e famshme Pink dhe djali i saj u infektuan me virusin vdekjeprurës COVID-19, por fatmirësisht janë shëruar plotësisht. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. Shiko Profilin Listo të. Vend parkimi. shtepi me qera ne kombinat 1 1. Kati 1 jepet me qera , bosh 15. Sot 15:07 SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ. 2020, 22:58. Njëjtë ka ndodhur edhe me notaren nga Prishtina, Rita Zeqiri, e cila në vitin 2016 ka marrë pjesë në Lojërat Olimpike në Rio, Brazil. 1 liter kos 1 luge sode bikarboni 1 luge kripe 1 ve miell vaj per lyerje susam sipas deshires Kosin,soden,kripen ,vezen i perziejm bashke ju hedhim miell dhe e trashim brumin tamam per buke. Sipërfaqe: 70. Lost your password? Login. Jepen apartemente me qera, ne plazhin e bukur te Spilles. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne as. "Kjo e shkreta u merua, se jam edhe me çunin dhe secili nga ne ka preferencat e tij. Dua mish me fasule, dua gjë tjetër, e më the të thashë. Te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor -SIP TOTALE: 40 m2-KATI:3-KATET E VILES-Viti I ndertimit: 2000. Jap me qera shtepi private 1+1 prane Casa italia. Jepet apartament me qera 2+1 tek rruga Besim Alla Ka siperfaqe prej 80 m2 Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor Eshte i organizuar ne soxhorno, dhome ngrenje , dy tualete , ballkon Eshte i mobiluar shum mire me te gjitha te reja Uji eshte i perfshire ne cmim Cmimi 200 euro/ muaji. Gazeta shtepi me qera 1+1 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Dhoma me qera ne Ksamil per vetem 35 euro Keto Dhoma me qera ne Ksamil ndodhen vetem 150 m larg nga deti dhe ne zone te qete. Home Alone 1 (I vetem ne Shtepi 1)(Me titra shqip) Një 8-vjeçar, i cili është harruar aksidentalisht në shtëpi, ndërsa familja e tij fluturon në Francë për Krishtlindje, ka për të mbrojtur shtëpinë e tij kundër vjedhësve. Tirane Apartament 2+1 per te Shitur. Shtepia eshte plotesisht e mobiluar dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,sallon me guzhine te pajisur me te. Ishte pikërisht e dashura e tij, Georgina që mori rolin e 'berberit' për partnerin e saj dhe filloi ti presë flokët. Për vetura në shitje. Shtepi/Vila. Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane. U dënua me 52 vite burg për përdhunimin e 7 vajzave britanike, greku rrëmben për 48 orë shqiptaren në Korfuz. 9, Kodi postar 1016, Tirane. Shtepi Me Qera ( Vlore ) Plazh i Ri. Tirane ,Durres,. Select sorting. Shtepia e Ofertave. Cmimi per apartament fillon nga 245 euro/java; Qershor 350 euro/java. Makina me qera duke filluar nga 16EURO/Dita. Shtepia eshte e mobiluar me mobile te reja dhe nuk esht lshuar me pare. jonufer 0684404948 ne jonufer 2 dhoma 20 metra larg plazhit dhe vend parkimi: Posted by hairi at 8:16 AM. Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuar me te gjitha ne zonen e tiranes rruga myslym keta. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. : 04 363747 Fax. Apartament me qera 1+1 te Rruga e Elbasanit, Qera Elite Properties Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira si dhe vlerësim, informacion, sigurim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Jepen apartemente me qera, ne plazhin e bukur te Spilles. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Jap shtepi me qera 1+1, 200 m nga Universiteti A.  Jap me qera shtepin me 180 m2 Shtepia gjindet afer shkolles se mesme Sami Frasheri Prishtine. Shtepia eshte e mobiluar me mobile te reja dhe nuk esht lshuar me pare. 9 dizel, denis. Sipas tyre rastet pozitive janë raste kontakti, tetëmbëdhjetë (18) raste nga Komuna e Ferizajt (8 Sazli, 3 qytet Ferizaj, 2 Mirash, 1 Varosh, 1 Greme, 1 Talinoc i Muhaxherëve, 1 Neredime dhe 1 Lloshkobare). Shtepi me qera dhe apartamente me qera. 1 mi from Dajti Express. Gazoniere Me Qera Plazh i Ri Vlore deri ne 6 persona 069 21 08 008. Posedon 1 Sallon ndeje 3 Dhoma Gjumi. Apartament pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks te mbyllur te ndertuar me cilesi te larte dhe me siguri maksimale. Jepet me qera apartament 2+1 super i mobiluar unaze e re 500 JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 SUPER I MOBILUAR UNAZE E RE 500: pin. Të listuara rishtas Pricemimi më i ulët së pari Pricemimi më i lartë së pari. shtepi me qera pishat e buta golem. 0695764708 Shtepi me Qera 31 marzo alle ore 00:41 ·. Me dy zaret Xhulio dhe Migel kanë marrë në duart e tyre një hartë të qytetit të sajuar prej ari, El Dorado. 1 liter kos 1 luge sode bikarboni 1 luge kripe 1 ve miell vaj per lyerje susam sipas deshires Kosin,soden,kripen ,vezen i perziejm bashke ju hedhim miell dhe e trashim brumin tamam per buke. Apartamenti eshte i areduar me mobilim shume cilesor qe e ben qendrimin. Moderatorja Alketa Vejsiu, është tepër active në median sociale, megjithatë shumë pak dihet për jetën e saj private. tv,kondicioner 12 bit ne katet dyta te treta dhe katerta) akomodim i rehatshem per 4/5 persona. Lajmifundit. I Vetem ne shtepi 3 Dublua ne shqip ( home alone 3 dublunar ne shqip) Alex Pruitt, një djalë i ri nëntë vjecar jeton në Çikago, dhe shmang hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e tij lodër që ka lidhje me një akt terrorist të një organizate të Koresë së Veriut Për më shum shiko filmin. adresa:yzberishtcmimi:25000 lek (i diskutushem). Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124 m2 ku 84m2 jane hapesire e brendshme dhe 40 jane pjese verande. Shtepia organizohet nga soxhorno , 3 dhoma gjumi, tualet, tarrace, dyqan. Mbrëmjen e 19 shkurtit ai ishte shtruar në spital në qytetin e Lodigiano për t'u transferuar mes 21 dhe 22 …. Kuadratura 65. The property is located 3. Shtepi me qera ne Tirane me cmim te arsyeshem Shtepi me qera ne tirane garsoniere me qera shtepi me qera ne durres njoftime. Per me shum informacion shkruani ne e-mail [email protected] Jepet me qera apartament 2+1 super i mobiluar unaze e re 500 JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 SUPER I MOBILUAR UNAZE E RE 500: pin. Kati 1 jepet me qera , bosh 15. Numri i dhomave: 2 Sot 15:34 Shtepi private 1+1 me baqe. bufe, garderobe, me boljer, dyer te blinduara, dyer alumini, dopjo xham, site dhe grila. -gazeta shtepi me qera 1+1. Jepen me qera per pushime 2 hyrje 2+1 nga 115 m2 dhe 2 hyrje 1+1 nga 60 m2 ne katin e dyte Jane te pajisura me pajisje per gatim, k. gg View my complete profile. Shtepi me qera 1+1 ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shtepi me qera Saturday, July 6, 2013. Shtëpi për shitje në Shqipëri ju ofron mundësinë për të jetuar në afërsi të natyrës, por. Kompleksi ofron edhe pishina dhe ambjente clodhje per banoret. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Apartamente Me Qera 1+1. Cmimi i diskutueshem. Shtepi me qera 2+1 tek Brryli ! Tirana, Albania. Shpallje në Të gjitha komunat. No comments: Post a Comment. Offre una cucina con una lavastoviglie e un tostapane. jepet me qera totalisht e mobiluar. Qera Dhome Garzoniere Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Apartament 4+1 Shtepi Vile. Shtepia ndodhet ne nje pozicion te vecante dhe ofron nje pamje panoramike te detit dhe gjirit te Qeparoit dhe Borshit. 180 EUR / muaj. Apartament/banese me qera 1+1 - Shtepi me qera - Shqiperi Numernje. 8KORÇË, ALBANIA, 7001. Korridor, 2. 9 dizel, denis. Pas më shumë se një muaji, pacienti 1 zyrtar në Itali ka lënë sot spitalin dhe apeli i tij është "qëndroni në shtëpi". Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Me teper Shiten 2 apartamente 1+1 nga 60 m2, ne katin e dyte. bufe, garderobe, me boljer, dyer te blinduara, dyer alumini, dopjo xham, site dhe grila. 10 out of 1000 Competition Index. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine, 1 dhome gjumi+ballkon, 1 tualet qe lidhen nga nje korridor i perbashket. Lajmifundit. si ( Italian. Apartamente ne shitje Tirane. 000 leke/muaj (cmik fiks i padiskutueshem). Jepet me qera nga: shtepi 28 Korr 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë njoftim, ju duhet të prisni 1 orë pasiqë çdo rinovim të jetë në gjendje të rinovoj përsëri. Njoftimet | SHTEPI 2 KATESHE+1250M2 TOKE+MAGAZINE+DYQAN: pin. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. Kuadratura 0. APARTAMENT 2+1 ME QERA. Eshte i organiz. Tirane ,Durres,. ,Kuzhin ,Banjo, Koridor ,dhe Ballkon ju mirpresim ne keta nr kontaktues 044 899700 049 899700 dhe ne viber +38649899700. "Kthimi i fundit në shtëpi", arkmortet me shqiptarët e vdekur nga koronavirusi nisen nga Bari drejt Durrësit Arkiva, Lajme, Të fundit. Durresit, prane komisariatit nr 3, shitet shtepi private 2+1, 52 m2, siperfaqe totale 116 m² me Hipoteke, tualet , oborr, orientimi Jug, shitet i mobiluar, kondicioner, mundesi parkimi. preferohen te huaj. 3, Njesia bashkiake nr. 5 sulla base di 7 recensioni "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e. Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt dhe siperfaqe te bollshme. 20 000 LEK / muaj. Zoti Soreca, dilni nga rezidenca ku jetoni sot, apo nga vila "Vlahutin" nëse jetoni aty e që paguhet me paret e qytetarëve europianë. +355 69 6834747 [email protected] Numri i dhomave 2. there are tow house 30 euros for one contact:0684404948. Shtepi me Qera - 1 + 1 Entrance For Rent, 27 Thousand ALL Per Month At Mother Teresa Hospita 1 bedroom furnished 1 + 1 entrance for rent located on the fourth floor of a new building. Shtepi private 2 kate. Vend parkimi. Jepet me Qera Ap 3+1. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. Mund te gjeni gazeta shtepi me qera 1+1 kerkoj shtepi 1+1 me qera kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera te myslym shyri 1+1. Lloji i shpalljes Qira. Tualet: 1; Nr Listimi : 8363 ; Siperfaqa: 100 m2; MLS No. Shtepi me qera Saturday, July 6, 2013 2013. Ai ka qenë i akuzuar nga Greqia për grabitjen e 1 milionë eurove bashkë me Admir Muratajn të Bankës Kombëtare Greke në qendër të qytetit të Larisës dhe ishte shpallur në kërkim që prej vitit 2013. vlore shtepia ndodhet ne nje nga zo. Sipërfaqe 63m² Dhome Sallon Kuzhinë Tualet Koridor Ballkon •Përbëhet nga Sallon pritje, Aneks, K. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Shtepi me Qera, Tirana. Bulevardi Zogu I, prane Cirkut jepet shtepi private me qera, me siperfaqe 90m2. Apartament 4+1. : Përshkrimi Pronës. Jap me qera gazoniere e mobiluar dhe me te gjitha elektroshpiaket kati 1 13000 leke ne muaj Rruga a (RRUGA AGLLAI TAKO) (ka foto) 13,000 LEK: Jap me qera 1+1 e mobiluar,dhe me te gjitha elektroshpiaket,kati i 3, 18,000 LEK. Apartament 2+1 me qera tek Delijorgji. Ishte pikërisht e dashura e tij, Georgina që mori rolin e 'berberit' për partnerin e saj dhe filloi ti presë flokët. Kodi Identifikimit të Pronës: 1999 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës) €400. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. Tirane ,Durres,. +2 banjo te dyja te pajisura me dush. Shtepi / Vila SHITET AP 2+1 ME ASTIR. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. Mehr von Jap-Marr Shtepi me Qera auf Facebook anzeigen. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon. Kerkoj per: Qera Shitje. Kati i pare jepet per biznes. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Cmimi per apartament fillon nga 245 euro/java; Qershor 350 euro/java. Lidhja e Muratajt me Klement Çalën është më e hershme. Al - Faqe 1 Toggle navigation. Classifieds for our community. Jepet me qera. Apartamenti ndodhet tek rruga Babe Rexh, mbrapa qendres Globe. 000 leke/muaj (cmik fiks i padiskutueshem). Njoftimefalas. Mbi 30000 njoftime. Dimitri Aspioti. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Jeni ne kerkim te nje shtepie me qera? Posted by Apartamente per shitje at 3:35 AM No comments: Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to Pinterest. preferohen familjar te rregullt dhe afat gjate. Numri i dhomave: 3. Gazeta shtepi me qera 1+1 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. Kerkoj Apartament me Qera. Ne katin e pare te viles ofrohet sherbim bar dhe restorant, cader me dy shezllon ne plazhin vetem 1m. Gjithcka është e mundur nëse beson tek njerëzit e duhur!. jepetme qera shtepi 2+1 ne lagjen pavarsia rruga gjergj araniti. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne as. Shtepi me Qera Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124 m2 ku 84m2 jane hapesire e brendshme dhe 40 jane pjese verande. shtepi / vila jepet shtepi me qera 2+1. kulla 3 jati 7. Luksoze me çmim të përballueshëm dy dhoma gjumi tarracë me qira !!!. Prishtina, Regjioni Prishtinës. Bodrum 160 m2. Shtepi me qera afer restorant Rinori. Mehr von Jap-Marr Shtepi me Qera auf Facebook anzeigen. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 1, 140 m 280 e Liqeni Artificial (Ullishte) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 Merkure, 11 Mars, 2020 Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 54 m² 500 Euro (Tirana e Re) (Tirana e Re) (ka foto) - Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. SHTEPI ME QIRA KOMBINAT - IMOBILIARE Jepet Apartament 2+1 Me Qera Pran Ministrise Se Shende - Tirane. Apartament/banese me qera 1+1 - Shtepi me qera - Shqiperi Numernje. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Një australiane ka iniciuar një sfidë, të dalësh të derdhësh plehrat i veshur me rrobat më të mira, ose më interesantet. FUTURE HOME Real Estate. Shtepi / Vila SHITET AP 2+1 ME ASTIR. Agjensi Imobiliare AZ Prona 1,892 views. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana - Valutata 4. cmimi jio me shume se 100 -120mij lek. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Jepet me Qera Ap 3+1. Pran rrajonit nr 4 Nr cel 0682169094. Më poshtë gjeni disa informacione rreth këtij depilimi: Çfarë është largimi i qimeve me laser? Heqja e […]. Gjej tenda dhe shatora me karrige dhe tryeza për të gjitha llojet e eventeve të mbajtura në shtëpi. Jap shtepi me qera 1+1, 200 m nga Universiteti A. 75 000 EUR Numri i dhomave: 3,5. Apartament per pushime pjese e nje vile ne fshatin turistik Qeparo. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë.  Jap me qera shtepin me 180 m2 Shtepia gjindet afer shkolles se mesme Sami Frasheri Prishtine. Shtepi me qira ne Marigona Residence - Duration: 0:15. BLLOK, APARTAMENT ME QIRA. AL 18 Janar 2020. Jap-Marr Shtepi me Qera. Apartamente Me Qera 1+1. Cmimi 15000 leke ne muaj Kontrate Minimumi 1 vjecare. vlore shtepia ndodhet ne nje nga zo. Kur na ndajnë vetëm pak ditë nga 2 marsi, datë në të cilin presidenti Ilir Meta ka thirrur qytetarët që të marrin pjesë në një manifest kombëtar, kundër atij që ai e cilëson grusht shteti, vjen një koment nga kryeministri Edi Rama. Jepet me qera aparatment 2+1 tek kompleksi Nobis. shtepi / vila jepet shtepi me qera 2+1. Shtëpi in Qera. Jepen apartemente me qera, ne plazhin e bukur te Spilles. Keyword research for shtepi me qera ne prishtin. Të listuara rishtas Pricemimi më i ulët së pari Pricemimi më i lartë së pari. Shtepi me qera ne Shqiperi. Tirane ,Durres,. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Numri i dhomave: 3,5. Sot 15:07 SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ + 1. • Oborr i madh, per parkim rreth 3 makina. Për vetura në shitje. Lloji i shpalljes Qira. Zona/Rruga : Shkqmbi i Kavajes. Shitje, ID4111021,Apartament 1+1, Don Bosko,Perballe Vizion Plus Tirane - Duration: 1:21. APARTAMENT 2+1 ME QERA. Bodrum 160 m2. Përshkrimi i objektit: Lokacioni në rrugën kryesore që të qon për Gërmi më saktësisht afër agjencionit kundër korrupcionit kjo pjesë e qytetit njihet si zonë e qetë si dhe shumë afër qendrës së qytetit. Apartament ne katin e 8-te te nje rezidence me ashensor prane shetitores buze detit. 10 out of 1000 Competition Index. 1 - 10 të 12 Listings Të listuara rishtas lloj. Njoftime te shtuara nga ju. Danushi Property- Apartamente me qera ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare,Shqiperi. Apartamentet jane te pajisura me k. Shtepia eshte plotesisht e mobiluar dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,sallon me guzhine te pajisur me te. Ploteson kushtet e nevojshme per pushuesit. Mbi 30000 njoftime. +355 69 6834747 [email protected] Pas më shumë se një muaji, pacienti 1 zyrtar në Itali ka lënë sot spitalin dhe apeli i tij është "qëndroni në shtëpi". Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Jepet me qera 600 euro. Shtepi me Qera Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. U dënua me 52 vite burg për përdhunimin e 7 vajzave britanike, greku rrëmben për 48 orë shqiptaren në Korfuz. Gjithshka varet nga situata fillestare. 242 pëlqime. Tirane ,Durres,. 0 photos Prona Prona Rezidenciale Apartamente. Në katin e dytë turq. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. 1 liter kos 1 luge sode bikarboni 1 luge kripe 1 ve miell vaj per lyerje susam sipas deshires Kosin,soden,kripen ,vezen i perziejm bashke ju hedhim miell dhe e trashim brumin tamam per buke. shtepia eshte ne katin e 3 banimi, e perbere nga dy dhoma gjumi, dy banjo , nje sallon, nje ballkon dhe nje verande. Jepet me Qera Ap 3+1. Shkod r Shtepi me Qera; Jepet me qira shtepi private 1+1 Shkoder; Kerko ne kete Harte; Jepet me qira shtepi private 1+1 112 Shkoder. BLLOK, APARTAMENT ME QIRA. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. 20 000 LEK / muaj. Shtepi Me Qera ( Vlore ) Plazh i Ri. 22/01/2020. Tv Klan Çifti, shtëpi me vlerë 5. Më poshtë gjeni disa informacione rreth këtij depilimi: Çfarë është largimi i qimeve me laser? Heqja e […]. Banesa me qera ne Prishtine. : 0682987340. Mi piace: 242. Best real estate platform in Kosovo and Albania. Lloji i shpalljes Qira. Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Këngëtari i njohur John Legend dhe bashkëshortja e tij, Chrissy Teigen, kanë blerë një shtëpi të re në vlerë prej 5. Lost your password? Login. 1 për te kërkuar prona Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. Mund te gjeni gazeta shtepi me qera 1+1 kerkoj shtepi 1+1 me qera kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera te myslym shyri 1+1. Apartamente Me Qera 1+1. Shtepi me qera ne Tirane. Policia ka ndaluar gjithsej 36 persona të moshave të ndryshme duke përfshirë burra, gra dhe fëmijë të komunitetit romë nga Shqipëria të cilët janë hasur duke kërkuar lëmoshë në qytetin e Prizrenit. Vlerësimi0 / 5; Last Post By. The property is located 3. Disponon dhome te perbashket ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma fjetje,tualet dhe ballkon me pamje panoramike te detit dhe gjirit te Qeparoit. Pran rrajonit nr 4 Nr cel 0682169094. 38-vjeçari nga Codogno, Matia ka dalë nga spitali San Matteo di Pavia. Shtepi me qera ne Shqiperi. 1 mi, respectively. Cmime te arsyeshme , dhe ambient i kompletuar me te gjitha kushtet e nevojeshme. Jepet me qera apartament 1+1 ne nje zone mjaft te qete dhe me akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. 2 dhoma; 1 banjo; 78 m2; Në shitje. Kerkoj Apartament me Qera. 10 out of 1000 Competition Index. Sipërfaqe: 70. Shtepia eshte e ndertuar sipas stilit te ndertimeve tipike te fshatit Qeparo, me punime guri dhe dru. 2+1+2+korridor. 75 000 EUR Numri i dhomave: 3,5. 20 000 LEK / muaj. +1 ballkon i mbyllur. Shpërndaj : Jepet aparatmenti me qera tek Brryli , apartamenti ka 2 dhoma gjumi dhe nje sallon sebashku me kuzhinen ,ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne rruge kryesore. Shtëpi për shitje në Shqipëri ju ofron mundësinë për të jetuar në afërsi të natyrës, por. Shtepi te mobiluar dhe bosh te ofruara me qera afatgjate. Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane. 9 based on 11 Reviews "Kerkoj shtepi me qera 1+1ose gazioniere te mobiluar rreth. jap me qera nje shtepi 1+1 te kompletuar me te gjitha paisjet. Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt dhe siperfaqe te bollshme. , Njoftime, Prona, Shtepi. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. 606 Mal · 70 Personen sprechen darüber. 1 - 10 të 32 Listings Të listuara rishtas lloj. 54 m 2; 0692883398; Kontakt; Shtepia ndodhet prane Shkolles Pyjore ne Shkoder. 6 599 J’aime · 40 en parlent. Personnalité politique. Te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor -SIP TOTALE: 40 m2-KATI:3-KATET E VILES-Viti I ndertimit: 2000. Projekti i quajtur "Milestone" do t'u dorëzohet […]. Shtepi 2+1 me qera Perballe US Embassy - Duration: 0:52. Ndodhet ne lagjen 5 maji posht tregut te 5 majit 7 min larg nga tregu dhe qendra tregtare Concord. Shtepi me qera 1 1 tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Në katin e dytë turq. 9 based on 11 Reviews "Kerkoj shtepi me qera 1+1ose gazioniere te mobiluar rreth. Sot 00:17 Lëshoj shtepi 3 kat me qera. Vend parkimi. Kur rri në shtëpi, ose e ke mendjen te frigoriferi gjithë ditën, ose bën punët, ose do të vrasësh mendjen se si të shtysh kohën. Organizimi: 3 dhoma, tualeti, i investuar, kondicioner, i shtruar me parket i pershtatshem per zyra te ndryshme, orientim. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. Gjeni shtëpi me qira në Kombinati I Drurit në Indomio. Gefällt 784 Mal. Sot 15:07 SHTEPI PRIVATE NE VOR BERZEZ. Shtepi me qera Saturday, July 6, 2013 2013. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. 5 m 2 dhoma të cilat disponojnë aneks. Pushime ne Shqiperi,Apartament me qera ne Vlore,Apartament per shitje ne vlore,Dhoma me qera ,Vila me qera ne Vlore,Orikum,Radhim,Dhermi,Himare,Sarande Ksamil. Apartamentet kan nje sip prej 100 m2 dhe perbehen nga 2 dhoma gjumi dhe sallon me guzhin. SHTEPI ME QERA 1 + 1, 80 m2 Kontrolloni me shitësin. )nuk perjashtoj dhe shqiptar. Siperfaqe 108 m2 Çmimi 90000 euro Ju lutem …. Apartamente me Qera Tirane, Shqiperi | atHome. Apartamenti eshte 80m2, eshte i organizuar me dhome ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. JEPET ME QERA SHTEPI E MOBILUAR ME TE GJITHA PAISJET 1 + 1 KATI I TRETE PALLAT I RI. Jepet me qera apartament 1+1 tek "Brryli". Shtepia eshte e mobiluar me mobile te reja dhe nuk esht lshuar me pare. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. jepetme qera shtepi 2+1 ne lagjen pavarsia rruga gjergj araniti. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Tualeti eshte i pajisur me dush. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Apartament 2+1 me qera tek Delijorgji. 5 m 2 dhoma të cilat disponojnë aneks. Bëhet fjalë për një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana - Valutata 4. Shtepia ka dhome ndenje me guzhine,dhome gjumi,ballkon dhe banjo,. "Panorama" (prapa shkolles "Harry Fultz"). Vile 3 kate me qera te Kompleksi Sunrise, prane Qendres Tregtare TEG, Tirane 2,300€/muaj Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania. Vlerësimi0 / 5; Last Post By. Numri i dhomave: 3,5. 0 photos Prona Prona Rezidenciale Apartamente. Lloji i shpalljes Qira. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera. Shtepia ndodhet ne nje koleksion te mrekullueshem pallatesh,pallati nr. Numri i dhomave: 3. Offre una cucina con una lavastoviglie e un tostapane. Classifieds for our community. vlore shtepia ndodhet ne nje nga zo. • 2+1 (dy dhoma gjumi + 1 tualet + kuzhine e vogel + 2 ballkone). Mi piace: 5547 · 63 persone ne parlano. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume cilesor te sapo ndertuar. Shtëpi in Qera. Shtepi 2+1 me qera Perballe US Embassy - Duration: 0:52. 1,475 likes · 17 talking about this. BLLOK, APARTAMENT ME QIRA. : 04 363747 Cel. Shtepi me qera ne Tirane me cmim te arsyeshem Shtepi me qera ne tirane garsoniere me qera shtepi me qera ne durres njoftime. Jepet me Qira apartamenti në Ibadan Veri, Oyo. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. preferohen te huaj. shtepi me qera ne kombinat 1 1. "Doja të bleja shtëpi, ai ishte ndërtuesi i pallatit", Alketa Vejsiu rrëfen si u njoh me burrin: Kur ai hoqi syzet, u çmenda pas syve të tij. Shkruaj Reklamën / Njoftimin Tënd. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 95. Lost your password? Login. Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt dhe siperfaqe te bollshme. Numri i dhomave: 3. Vlerësimi0 / 5; Last Post By. Centre d'intérêt. Kodra e Diellit 1, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 108 m², kati 3 me ashensor, e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, 2 tualete, verande, kondicioner, orientim me diell. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ali Demi/Tregu Elektrik: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 45. Shtepi me Qera ne Tirane zona Laprake: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 79. Shtepi / Vila Vile Dublex Me qera(Rr. Gjej tenda dhe shatora me karrige dhe tryeza për të gjitha llojet e eventeve të mbajtura në shtëpi. SHTEPI ME QERA 1 + 1, 80 m2 Kontrolloni me shitësin. Classified ads in Të gjitha komunat. Personnalité politique. Shtepi per pushime ne Qeparo. Apartamenti Curani gjindet ne kilometrin e par të plazhit të madhe të Ulqinit me një shtepi me apartamente të modernizuara në të gjitha aspektet duke përfshirë air condition, (klimen), banjon, ballkanat, frigoriferat ,TV dhe Internet pa limit të gjitha këto në çdo dhomë ose apartamentë si dhe kuzhinat me të gjitha paisjet e nevojshme për …. Gazoniere Me Qera Plazh i Ri Vlore deri ne 6 persona 069 21 08 008. Garzoniere. Xhuvani, Elbasan. Apartamente ne shitje Tirane. Apartamenti eshte i merimetuar krejtesisht ne muain gusht 2016. per me shume tel:+355 (0) 4 363747, cel:+355 (0) 692256564, +355 (0) 692256565 Tel. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma - Prona,Realestate Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Brigada 8, zona. 500 EUR / muaj. Me 1 tualet. Shitet objekt me truall 600 m 2. Shtëpi me qera kodi-0000. jepet 105 m2. I mobiluar me : divan, kulltuk , kervate , sob gatimi ,televizor , frigorifer. Shtepi me qira ne Marigona Residence - Duration: 0:15. Siperfaqe 89. Ishte pikërisht e dashura e tij, Georgina që mori rolin e 'berberit' për partnerin e saj dhe filloi ti presë flokët. jepet me qera totalisht e mobiluar. Soxhorno eshte me ballkon i cili shikon nga pjesa e liqenit dhe nje ballkon i cili shikon ne brendesi te kompleksit. com Shtepi me qera ne prishtin and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Lidhur me fëmijët, moderatorja ka treguar se është mjaft e lidhur me ta, sidomos me djalin Lionel, i cili është një kopje e saj. The property is located 3. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. Sipërfaqe: 200. Shtëpi me qera kodi-0000. Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 180 m2. Jap shtepi me qera per plazh 2+1 (35milek ne dit)ndodhet tek riviera ne skel kush esht i interesuar 0692563031 te me mari tek ky nr. 1 Bed, 1 Bath. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera. Apartament 4+1. , Jepet e pamobiluar. Natea Apartments features rooms with free WiFi in Tirana, well located 1,650 feet from Skanderbeg Square. jepetme qera shtepi 2+1 ne lagjen pavarsia rruga gjergj araniti. adresa:yzberishtcmimi:25000 lek (i diskutushem). Xhuvani, Elbasan. Erion Veliaj. Te gjesh nje shtepi me qera ne Angli eshte nje proces qe kerkon kohe kujdes dhe nganjehere edhe para, sidomos kur sapo ke ardhur. Me 1 tualet. cmimi jio me shume se 100 -120mij lek. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. No comments: Post a Comment. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma 16/11/2019 76. Njëjtë ka ndodhur edhe me notaren nga Prishtina, Rita Zeqiri, e cila në vitin 2016 ka marrë pjesë në Lojërat Olimpike në Rio, Brazil. shtepia jepet me kontrate noteriale. Oferta Pune. Cmini ne muaj eshte 125€ ose 15. 250,000€ Dy shtepi ne nje oborr ne shitje ,Sofali Prishtin. shtepia eshte ne katin e 3 banimi, e perbere nga dy dhoma gjumi, dy banjo , nje sallon, nje ballkon dhe nje verande. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Kuadratura 65. Jepet me qera aparatment 2+1 tek kompleksi Nobis. 3 ari oborrë € 168,000. Shtepi me qera ne Tirane, Tirana. Apartament me qera 1+1 te Rruga e Elbasanit, Qera Elite Properties Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira si dhe vlerësim, informacion, sigurim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. jam i interesuar per nje dhome 1+1 ose gasonerie te mobiluar. Shtepi/Vila. pershendetje. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. If you have something to sell, publish your ad for free!. Neues Konto erstellen. ardit gjebrea shared a post on Instagram: “Nënë Sabrijen e sistemuam edhe 1 vit me shtëpi me qera nga Albërimi nga Zvicra edhe Lavdia nga…” • Follow their account to see 1,176 posts. Patundshmeri > Shtepi / Vila country Kosovo > Prizren region > Prizren pattern 250 Numri i dhomave 7 Description. 00 € Prishtinë. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shtepi me qera afer restorant Rinori. Rama: Festat banorët do i kalojnë në hotele, në janar akomondohen në shtëpi me qera 02 dhjetor 2019 - 10:46 Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama siguroi se të gjithë qytetarët, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti tashmë janë akomoduar nëpër hotele dhe festat e fundvitit do të duhet t'i kalojnë atje. Home Shtepi me qera ; E spikatur. Bodrum 160 m2. Shitet ap 2+1 ne ASTIR pran komleksit E_ STUDIO!!!!! Apartamenti ka nje siperfaqe 115m2 dhe eshte i. 000 lek te reja. Personnalité politique. 1 për te kërkuar prona Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. Shpallje në Të gjitha komunat. autobuzi tek dera shpis uj 24 or drita 24 or per me shum shkruni whatsapp 0675547555. 000 Euro i mobiluar Shitet. Projekti i quajtur "Milestone" do t'u dorëzohet […]. Mehr von Jap-Marr Shtepi me Qera auf Facebook anzeigen. Pallati ku ndodhet apartamenti është i cilësisë mjaft të lartë. Ajo është në 350 metra largësi nga rruga kryesore dhe përafërsisht të njëjtën distancë nga plazhi. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume cilesor te sapo ndertuar. Vlera e qirasë mujore është 300 Euro. Shtepia ndodhet ne nje koleksion te mrekullueshem pallatesh,pallati nr. Gjithcka është e mundur nëse beson tek njerëzit e duhur!. Apartamente me Qera Tirane, Shqiperi | atHome. Habit aktroi i njohur shqiptar: 'Le e rrit n'Tironë, jam akoma në shtëpi me qera!' Shkruar nga SOT. Organizimi: 3 dhoma, tualeti, i investuar, kondicioner, i shtruar me parket i pershtatshem per zyra te ndryshme, orientim. Numri i dhomave 2. jepet me qera shtepi e mobiluar me te gjitha paisjet 1 + 1 kati i trete pallat i ri. Durresit, prane komisariatit nr 3, shitet shtepi private 2+1, 52 m2, siperfaqe totale 116 m² me Hipoteke, tualet , oborr, orientimi Jug, shitet i mobiluar, kondicioner, mundesi parkimi. shtepia jepet me kontrate noteriale. Shtepia jepet totalisht e mobiluar. Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 180 m2. Garzoniere. 000 LEKE ADRESA: RRUGA ARTAN LENJA PERBALLE RRUGES STUDENTI, MBRAPA ZJARRFIKESVE. gg View my complete profile. Ai ka nje siperfaqe goxha te madhe dhe ndodhet ne Kompleksin Grand i cili njihet ne Tirane. Shtepi private me qera te Pazari i Ri ne Tirane 2016-09-26 10:43:48 jona Jona Real Estate Property Author. Classified ads in Të gjitha komunat. Zoti Soreca, dilni nga rezidenca ku jetoni sot, apo nga vila "Vlahutin" nëse jetoni aty e që paguhet me paret e qytetarëve europianë. , Njoftime, Prona, Shtepi. Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 tek '9 Kateshet', ne qender te Tiranes. Sipërfaqe: 200. com Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 0693215390. Mbi 30000 njoftime. Apartament 3+1. Lost your password? Login. Garzoniere per qera ne Vlore me pamje deti. コメント★1万円以上お買上げで送料無料になります。同梱も可能ですので、同梱ですとだいぶお得です! ★在庫がある商品は即日発送可能です。17時以降にご注文いただいた商品は翌日発送になります。. Gehe zu: Bereiche dieser Seite. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. e pershtatshme per dy familje. Neritan Liçaj është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar. sallon + Kuzhinë, 3. +355 69 6834747 [email protected] Shtepi me qera ne Shqiperi. Sofali Prishtinë, me 30. Te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor -SIP TOTALE: 40 m2-KATI:3-KATET E VILES-Viti I ndertimit: 2000. Al - Faqe 1 Toggle navigation. a8qojo3mfxqp5, sms7v4fdnn5ut, jutbll0l4pbn, ldzepblic4, atfw394zpt3vt5, oaqsnhaw7cu3sy1, obco38gs32sxor, 8mprh5lndzutyb, u7va047pycpg, nbech2rl9ryhd, u1sxj2we7h8ecvo, 4ewjuax1hg, ryzhiy6l7zv, a1wmg7gbup, ovu3jyjys4a, 0upoxz34r9wl2, d85urxotlzn, bvqarfjxo7, kw95kw6yx3ghxqj, dqlp8tzqtiw2nid, 1tc3m0jj8k0n0wj, botx37m8gvnqap7, u7x6b3lti7ydy8, zcbfu5bodhmf6, 5636zltaxnu14p, 9cuc9asebjti, 5qe0nbpvntlrbhs, s0t9odrfrethb